Emmaüsconcert met Chris van de Kuilen (piano) en Cameron Miller (saxofoon)

Op zaterdagmiddag 28 oktober treedt het duo Chris van de Kuilen, piano, en Cameron Miller, saxofoon, op. Zij bieden een afwisselend programma van klassieke en moderne muziek. Chris en Cameron houden – naast klassieke muziek – van uitdagende moderne muziek en brengen die met passie ten gehore. Toehoorders van hun concerten zijn ontroerd en verrast door het repertoire en hun vertolking ervan. Kom luisteren naar dit bijzonder duo.

Aanvang concert: 16:00 uur

Inloggen voor leden
Op zoek naar God?

Vraagt u zich af wat de kernpunten van het christelijk geloof zijn? Wilt u graag eens met iemand van gedachten wisselen over geloof en leven?

Neem gerust eens contact met ons op voor een persoonlijk gesprek met iemand uit onze gemeente

Live meeluisteren

Onze diensten worden via internet uitgezonden Klik op bovenstaande afbeelding om direct mee te luisteren.

Kerkdienst meemaken?

Op zondag hebben we  om 10.00 een kerkdienst. U bent van harte welkom!

Lees meer over onze kerkdiensten