Emmaüslezing 'Buiten Spelen' door Cors Visser


Nederlandse kerken hebben in de verzorgingsstaat heel veel taken uitbesteed. Het resultaat: een kerk zonder armen en zonder benen met een gemankeerd Evangelie. Een beetje kort door de bocht? Tijdens deze avond zal godsdienstsocioloog en directeur van ForumC Cors Visser ons uitdagen om met andere ogen te kijken naar de relatie kerk en samenleving. Wat is eigenlijk de roeping of de taak van een kerk voor de omgeving? En wat is de relatie dan met ons als individuen, met de kerk zelf en met christelijke organisaties?  

Zondag 8 oktober om 8 uur.

Van harte welkom!

Inloggen voor leden
Op zoek naar God?

Vraagt u zich af wat de kernpunten van het christelijk geloof zijn? Wilt u graag eens met iemand van gedachten wisselen over geloof en leven?

Neem gerust eens contact met ons op voor een persoonlijk gesprek met iemand uit onze gemeente

Live meeluisteren

Onze diensten worden via internet uitgezonden Klik op bovenstaande afbeelding om direct mee te luisteren.

Kerkdienst meemaken?

Op zondag hebben we  om 10.00 een kerkdienst. U bent van harte welkom!

Lees meer over onze kerkdiensten